Malatya Kiler (http://malatyakiler.com) Malatya’nın Kayısı dahil tüm gıda ürünlerinin ürünlerin tanıtımı, satışı ve ilgili firmaların tanıtıldığı, alıcıların ise tek noktadan tüm ilgili firmalara ulaşabileceği bir platform oluşturulması amacıyla kurulmuştur.

Malatya Kiler çok mağazalı online bir sistemdir. Türkiye’nin neresinde olursa olsun isteyen her kişi ya da firma bu platforma ücretsiz kayıt yaptırıp mağazasını açabilir ve satışa başlayabilir.

Ürünlerin nihai alıcıya belirtilen özelliklerde, zamanında ve kusursuz bir şekilde ulaştırılması, Malatya Kiler’in (http://malatyakiler.com) güvencesi altındadır.

Ödeme sistemi olarak sadece banka havalesi/EFT kullanılmaktadır. Yapılan ödemeden sonra siparişler anında otomatik olarak ilgili satıcıya eposta aracılığıyla ulaştırılmakta, takip edilmektedir Ürünün teslim alınmasından sonra en geç 3 gün içinde ürünün teslim alındığına dair  bilgilendirme yapılması gerekmektedir. 3 gün sonrasında iade/red veya değişim mümkün değildir. 3 iş gününün sonunda olumsuz bir bildirimin ulaşmaması halinde siparişin uygun olarak yerine getirildiği kabul edilip ürün bedeli satıcının hesabına aktarılacaktır. Bu konuda alıcıya yönelik Kurallar ve Şartlar sayfamıza menüden ulaşıp okuyunuz. bu platformdan yararlanan satıcı ve alıcılar ilgili şartları kabul etmiş sayılırlar.

MalatyaKiler.com

İletişim: eposta@malatyakiler.com