Mağaza Nasıl Açılır?

Malatyakiler’de mağaza açmak çok basit ve bir kaç dakikanızı alır. Anasayfanın sağ-üst köşesinde bulunan Giriş veya Kayıt Ol yazısını ya da ana menüdeki Giriş/Kayıt‘ı tıkladığınızda karşınıza çıkan sayfanın sağındaki “Üye Ol” formuna bilgileri girerek, “Satıcıyım“ı işaretleyiniz. Bu işlemden sonra yazdığınız eposta adresine onay ve link gelecektir. Onay geldikten sonra aynı sayfada bu defa soldaki “Giriş Yap” bölümüne gerekli bilgileri yazarak mağazamıza giriş yapmış oluyoruz.

Bundan sonraki aşamalarda ekranda görülen boş hanelere gerekli firma bilgilerini, ürün bilgilerini ve var ise şartlarınızı yazıp onaylandıktan sonra ürününüz anında sayfada ve kişisel mağaza sayfanızda görülecektir. Ürün ekleme işlemine istediğiniz sayıda devam edebilirsiniz.

Mağaza açarak firmanızı tanıtmak ve ürün satışı yapmak ile ilgili Kurallar ve Şartlar sayfasını mutlaka okuyunuz. Bu sitede yer alanlar belirtilen şartları kabul etmiş sayılır. Halihazırda bir web sitesi bulunan firmalar, ürün satışı yapmadan sadece firmalarını tanıtmak amacıyla üye olamazlar ancak ürün satışı yaptıkları takdirde firma ve ürünlerini tanıtabilir, ürün satışı yapabilirler.

ÜRÜN EKLEME VE GÖRSEL KULLANMA

Mağaza sayfanızı kısa sürede oluşturup, tüm bilgilerinizi, ilgili kişi, iletişim bilgileri ve vergi numaranızı girdikten sonra görsel malzeme kullanmanız tanıtımınız açısından önemlidir. Mağaza kaydı ya da ürün bilgileri ile görsellerinin yüklenmesinde yeterli bilgiye sahip değil ya da sorun yaşamanız halinde elemanlarımız ücretsiz olarak teknik destek vermektedirler.

Alt düzeyde internet/web bilgisinin olması yeterlidir. Fotoğrafların 72 dpi, jpg veya png olması yeterlidir. Buna göre:

Mağaza Banner: 825×300 px

PROFİL GÖRSEL: 150X150 PX

Katalog Resimleri: 300 × 351px

Ana Ürün Resmi: 620 × 726 px

Küçük Ürün Resmi :120 × 140 px

Teknik destek için : eposta@malatyakiler.com